Avantajlarımız-7/24 Teknik Destek ve İstanbul içi yerinde kurulum hizmetiyle %100 Müşteri memnuniyeti.
-Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı benzersiz profesyonel özelliklere sahiptir.
-Hızlı ve basit kurulum ile tam 30 saniye içerisinde yükleme yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.
- Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı telefon markalarına gelen güncellemelere bağlı bir şekilde uzmanlarımız tarafından sürekli güncellenir.
-Mevcut sağlanan özelliklerin tümünü 7/24 takip edebilme imkanı.
-Her marka ve her model android, symbian işletim sistemli cep telefonunda sorunsuz çalışmaktadır.
-İos ve Mac Osx işletim sistemli cep telefonları ve bilgisayarlarda sorunsuz çalışmaktadır.
-Her marka ve her model android, symbian ve ios işletim sistemli cep telefonunda sorunsuz çalışmadır.
-Kurulum tamamlandıktan sonra Dünya‘nın her hangi bir yerinden internete bağlanarak izleme imkanı.
- Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı kesinlikle gizli çalışır ve telefon menüsünde görünmez.
- Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı güncelleme olduğunda ücretsiz otomatik olarak güncellenir.
-Kendi belirlediğiniz güvenli hesap giriş bilgileriniz Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı yükleme aşamasında gireceğiniz mail adresine gelecektir. Mevcut mail adresinizden takip paneli bilgilerinizle giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.
-Dünya‘da eşi benzeri olmayan Ankebut Mühendislik Telefon Takip Ve Bilişim Çözümleri tarafından sağlanan yerli yazılımlardır.
-İstediğinizde işinize yaramayan bilgileri hesabınızdan silme ve uzaktan programı iptal etme özelliği.
-Uzaktan anlık ve canlı fotoğraf veya video çekme özelliği.
- Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı lisansınız süresince çocuğunuzun veya ilgili bireyin telefonunun değişmesi yahut diğer bir sebeple aygıt değişim işlemi durumunda kalmanız neticesinde bunu çok basit bir şekilde kullanıcı panelinizden yapabilme özelliği beraberinde sınırsız sayıda cihaz ile kendiniz değiştirebilirsiniz.
-Çocuğunuzun veya hedef telefonun sahibi bireyin telefonunda tam olarak gizli modda çalışacak ve hiçbir ikaz vermeyecektir.
- Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı çocuğunuzun telefonuna yüklendiği andan itibaren telefonda hiçbir ikon , simge veya yazılımın o cihazda olduğuna dair her hangi bir uyarı göstermeyecek ve arka planda sessiz bir biçimde çalışacaktır.
- Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımının özellikleri kullanılma sırasında dahi aygıt ekranında yahut işleyişinde hiç bir değişiklik olmamaktadır.
- Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı çocuklarınız, telefonunda kullandığı sim kartını değiştirse dahi Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı bunu size emailinize anında bidirir ve normal çalışmasına devam edip yeni sim kart takılmış olsa dahi telefondaki teferruatları ve bilgileri size göndermeye devam eder.
- Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı ile instagram mesajları ve paylaşımlarını görebilir ve yavrunuzun istenmeyen paylaşımlarda bulunup bulunmadığını öğrenip onların sosyal medya güvenliklerine ekstra olarak bir katman getirebilirsiniz.
- Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı sayesinde çocuklarınızın cep telefonlarıyla hangi sitelere giriş yaptıklarına bakabilir isterseniz buna sınırlama ve bloklama koyabilirsiniz.
-Çocuğunuzun bilgisayar ve MAC OS X ile giriş yaptığı tüm web sitelerini Ankebut Mühendislik Telefon Takip Yazılımı ile kontrol edebilirsiniz. Potansiyel tehlikeli websitelerinden anında haberdar olup bu tehlikeli içeriğe erişimini engelleyebilirsiniz. Ankebut Mühendislik bilişim alanında firmamızın inovatif temel fikri, güncel teknoloji ile buluşturup değerler üretmek . Kazanç geri dönüşüyle müşterilerimizi de bizi de mesut eden , işi doğru yerden çözümleyen, kullanması keyifli , kısaca kuvvetli ve ihtişamlı işler çıkartmak için bir türk yazılım şirketi olarak heyecanla çalışıyoruz. Müşterilerimizin güvenli bir yaşam sürmesini sağlarken, bizler ise Türkiye`nin yazılım markasını inşa ediyoruz. Firmamız hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

android android


Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat