Casus YazılımlarAkıllı telefona yada akıllı cihaza kurulduğunda cihazda gerçekleşen tüm eylemleri kayıt altına alıp, kullanıcının onayı gerekmeden sunucuya iletebilen yazılımlara casus yazılım denir. Şayet takip yazılımlarla daha öncelikle karşılaşmadıysanız, size özelliklerinin yoğun şekilde kabiliyetli olduğunu, takip ve dinleme işini çok şekilde ilerlettiklerini söyleyebiliriz. İlgili alandaki en fazla programlar oldukça detaylı, kolay takip ve dinleme yapabilmektedir.

Yazılımın kendine özgü nitelikleri; metin mesaj takibi, e-posta takibi, internet geçmişi takibi, arama kaydı, dinleme ve GPS konum takibi bu gibi özelliklerdir. Takip yazılımları tıpkı sürede daha detaylı takip ve dinleme yapmaya fırsat veren modern özellikler de sunmaktadır. Bunlardan bazıları ise arama kaydı, telefon dinleme, whatsapp, Skype, Viber gibi sohbet servislerini izleme, sosyal ağları takibi, ortam kaydı ve hedef cihazın uzaktan kontrol edilmesi gibidir. Piyasada teknik destek ve güvence verici herhangi bir kuruluş bulunmamakta.

Telefon takip yazılımları da sürekli gelişmekte teknoloji her alanda olduğu gibi Telefon takip programı konusunda da hızla gelişiyor ve giderek yaygınlaşan bir sistemi de insanlara sunuyor. Peki nedir bu telefon takip sistemi ? Adından da anlaşıldığı benzeri başkalarının telefonlarında olan bitenleri takip edebilme ve kaydedip sonrasında gene görme imkânına erişebiliyorsunuz. İnternet üstünde araştırma yapanlar bilir pek çok aşırı telefon dinleme programı mevcut, bunlar güvenilir değil ayrıca yakalanma riskiniz üst düzeyde onun yerine güvenilir bir takip programı satın alarak hem güvenli bir yazılıma sahip olacaksınız hem de takip edilen telefon sahibinin bundan haberi dahi olamayacak.

Bir ana baba şekilde çocuklarınızı gözetme hakkına sahipsiniz. O nedenle bu gibi programların aile içerisinde kullanımı, çocukların bilgisi dahilinde tam olarak yanlış değildir. Üniversiteye giden yavrunuz mı mevcut? Çocuğunuz yalan mı konuşuyor? Çocuklarınız madde bağımlısı mı? Gibi sorular neticesinde haklı şekilde bu programı kullanımı isteyeceksiniz. Özellikle kız çocukları olanlar bilir şehir dışında eğitime gönderirken aileler bir korku ve kaygı yaşar. Çocuklarınızın güvenliğini sağlamak adına böyle yazılımı tercih edebilirsiniz. Yoğun şekilde güvenli ve siz sevdiklerinizi onların haberi olmadan koruyabileceksiniz. Bundan sonra pek çok fazla çok fazla bireyin kullandığı bu yazılımı sizde gönül rahatlığıyla kullanabilir ve arzuladığınız insanın telefonunu takip edebilirsiniz. Mesaj, arama ve çok fazla aşırı daha fazlasını görebileceğiniz 2017 model bir yazılımla fotoğraflara kadar erişebileceksiniz. Yukarı da bahsettiğim konularda çekinceleri olan ve ailesinden birilerini takip etmek önlem almak isteyenler belirttiğim programlar sayesinde takip edebilir ve telefonun her tarafını görebilirler.

İnsanlar casus yazılımların gereksinimleri ve hangi cihazların desteklendiği konusu için baş karışıklığı yaşamaktadır. Bu mevzuda bilinmesi gerekenler şunlardır.

-iphone-ipad (Apple, ios) : Daha önce herhangi bir takip casus yazılımın iphone’a kurulabilmesi için telefon hem jailbreak hem de no-jailbreak zorunda olabilmekte. -Android (LG, Motorola, Huawei, Lenovo, Sony, HTC, Samsung) : Takip yazılımın Android telefonlarında çalışması için cihazın root olması zorunlu değildir.

Cep telefon casus yazılım yalnızca akıllı telefonlarda çalışır . Telefonun internet bağlantısı olması gereklidir. Hedef cep telefonuna casus yazılım yüklenir. İzlenen bütün aktiviteler kayıt altına alınır, casus yazılımı sunan şirkete internet bağlantısı aracılığıyla gönderilir. İzlemek dilediğiniz telefonun internet erişiminin olması zorunludur. İnternet erişiminin sürekli olması daha iyidir ama takip yazılımlar sınırlı internet erişimlerinde ya da kablosuz bağlantı aracılığı ile bağlanıldığında da takip işlevini yerine getirebilmektedir. Ama telefon internete uzun süre bağlanmıyorsa, takip yazılımları da doğal şekilde takip işlevini yerine getiremezler. Şifreyle hesabınıza giriş yaparak raporları görüntülersiniz. Gene internet bağlantısı nedeni ile dünyanın her yerinden her süre yapılabilir.
Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat