Farkedilmezlik ÖzelliğiEğer piyasadan aldığınız program ucuz Çin malı veya kalitesiz bir program ise şanssızsınız demektir. Bu ucuz yazılımlar telefonun çalışan programlar menüsünde farklı bir adla veya uygulamaların içerisinde farklı bir ikonla görünecektir. Buda hedefinizden sizi uzaklaştırmaktadır. Bazı sitelerde ucuz casus yazılımlar ve benzeri şekillerde reklamı ve satışı yapılmakta olan kalitesiz programlar aldığınız zaman, birçok sorunla yüzleşip herhangi bir destekte bulamamanız çok normaldir. Çünkü bu programları tespit etmek ve telefonda görmek çok basit olacaktır. Bu casus programları silmek ve kaldırmak son derece basittir. Zaten cep telefonunuza bu ucuz yazılımlar yüklenmişse cep telefonunuzda sık sık bilgi gönderildi, super su izin verildi, jailbreak istemi tamamlandı, telefonda donma, aramalarda cızırtı sürekli konum doğrulama, hatta cep telefonu kalabalık menüsünde fazladan radyo, hesap makinesi ve benzeri gibi bir ikonla yazılım saklanmış olabilme gibi belirtiler gösterebilir.

Birde aksine gerçekten kaliteli bir cep telefon dinleme ve takip programı satın alınıp yüklendiyse işiniz o zaman bir hayli zor olacaktır ! Kaliteli satılan casus telefon programları hiçbir şekilde telefonun menüsünde ve çalışan uygulamalar içerisinde görünmez, bunu fark etmek neredeyse imkansızdır, firmamızın sattığı casus telefon programları bir telefoncu veya yazılım mühendisi tarafından kesinlikle fark edilemez. Telefon aksi gibi durduk yere şarjı daha hızlı tükenmez ve garip tepkiler vermez. Telefon durduk yere kapanıp açılmaz. Telefon konuşmalarında ses belirgin ve nettir. O nedenle bizim yazılımlarımız gibi kaliteli ve 2 yıl sizlere teknik destek sağlama güvencesi veren bir yer ile çalışmak her zaman için karlı olacaktır.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat